قوانین و مقررات

استفاده شما از وب سایت آیریک و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

-خرید کالا از وب سایت آیریک بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

-این وب سایت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمای بر عهده نخواهد داشت.

-این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت،مسائل مخابراتی،تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

-وب سایت آیریک به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر،واگذار نخواهد کرد و ضمنا حدالمقدور از حریم شخصی کاربران دفاع می کند.

-کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود،فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل پر نمایند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست،سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

-تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است.هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی فارسی و خارجی نبوده و محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند.

به دلیل آنکه محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می شوند،کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت آیریک و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق منوی "تماس با ما" بلامانع است.

همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز در صورت عدم داشتن اجازه کافی،ممنوع است.در غیر این صورت ما اجازه این را به خود می دهیم تا از خود و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتور های جستوجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نماییم.